. O nás – Tvorba a správa webu a seo optimalizace
Využijte naše služby
Představujeme novinku naší práce pro Vás

Použití Ai

Nyní nabízíme zcela novou službu - tvorbu textů a obsahu pomocí umělé inteligence. Tato moderní technologie umožňuje generovat kvalitní a původní texty na míru pro každého zákazníka.Ovšem stále jdeme dál...

Představujeme webdesigndubina.cz

Kdo jsme a co nabízíme?

Mojím cílem je vytvořit pro každého klienta profesionální a funkční web, který mu přinese nové zákazníky a zvýší jeho konkurenceschopnost. hledáme se držet krok s nejnovějšími technologiemi a trendy, abychom mohli našim klientům umístit to nejlepší řešení. Věřím, že kvalitní web dělá dobré jméno.

Webdesigndubina.cz založil Miroslav Dubina v roce 2021 s cílem poskytovat moderní a kvalitní služby v oblasti webových stránek. Zakladatel má více než 10 zkušeností s tvorbou webů a online marketingem.Od našeho vzniku jsme získali důvěru mnoha klientů díky profesionálnímu přístupu, flexibilitě a schopnosti rozumět potřebám každého klienta. Poskytujeme komplexní služby od analýzy potřeb přes návrh designu až po finální realizaci webu, jeho optimalizaci a následnou podporu. Pracujeme jak s menšími živnostníky, tak i se středními a většími firmami napříč všemi obory.
V dnešní době je kvalitní webová prezentace naprostým základem pro úspěšný rozvoj vašeho podnikání. Proto se zaměřujeme na tvorbu moderních webových stránek přesně na míru potřebám každého klienta. Návrh webu probíhá v několika krocích. Nejprve analyzujeme potřeby klienta, jeho cílovou skupinu a konkurenci. Na základě zjištěných informací vytvoříme návrh struktury webu a wireframe jednotlivých stránek. Následně navrhneme design s ohledem na firemní identitu klienta a zajistíme programování responzivního webu optimalizovaného pro mobily, tablety i počítače. Více předností je individuální přístup a flexibilita. Web vytváříme přesně na míru každé firmě či instituci. Zohledňujeme specifika oboru podnikání, firemní kulturu i rozpočet. S klientem průběžně konzultujeme jednotlivé fáze vývoje webu a jsme připraveni operativně reagovat na případné změny požadavků.
Tvorba obsahu i tvorba webových stránek se za nedlouho neobejde bez umělé inteligence.Jsem si tohoto vědom a proto se snažím i v tomto směru získávat informace, učit se a využívat AI možnosti na maximum.
Přidejte se k nám a získejte náskok před konkurencí

Získejte naše služby

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro tvorbu webu, který vám pomůže uspět v online prostředí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše požadavky a navrhneme řešení šité přímo na míru.

Tvorba web stránek a eshopů

Nabízíme rychlou a kreativní tvorbu webových stránek i eshopů.
za bezkonkurenční ceny.Rychlé dodání a spolehlivost.Tvoříme moderní a funkční weby, které přináší výsledky.

Správa webových stránek

Udržování funkčních a aktuálních webových stránek je stejně důležité
jako jejich počáteční tvorba. Nabízíme komplexní služby, které zajistí, že váš web bude fungovat bezchybně a bude viditelný na internetu.

Hostingové služby

Rychlý a přitom levný hosting s online podporou je dnes samozřejmostí.
Neváhejte a vyberte si balíček, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!Objednejte si hosting ještě dnes a rozšiřte svůj online potenciál!

SEO optimalizace a poradenství

Optimalizace každých webových stránek je velice důležité vždy.
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s ohledem na jeho specifické potřeby. a informujeme o všech aktivitách.

Tvorba obsahu

Nabízíme tvorbu kvalitního a optimalizovaného obsahu přímo na míru vašim potřebám a požadavkům.
Nechte si od nás vytvořit poutavý a konverzní web, který osloví vaše cílové publikum a zvedne prodeje.

Využití umělé inteligence

Rozvoj umělé inteligence jde velice rychle dopředu.Nezůstavejte pozadu ani Vy.
Automatická aktualizace obsahu a produktových stránek s AI generováním textu a obrázků..

Nejčastěji kladené otázky

Máte zájem o všechny aktuality?Zaregistrujte si svůj email a vždy budete v obraze.

Miroslav Dubina, Poděbrady okr.Nymburk

606360594